• Wpisów:503
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 11:52
  • Licznik odwiedzin:31 309 / 2618 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru . nie, nie te nieprzyjemne, tylko te najlepsze . właśnie te bolą najbardziej. bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co może już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
W pozycji prostopadłej do szczęścia.
 

 
jesteś mą pozytywną chwilą ♥
 

 
miłość w dzisiejszych czasach prezentuje się tak : *
 

 
`Pytasz co będzie JUTRO? Ja nie wiem co jest DZIŚ.
 

 
Lepiej być nieszczęśliwym samotnie, niż nieszczęśliwym z kimś innym.
 

 
Ponad chmurami, tu gdzie ziemi nie widać, A pragnienia z marzeniami tworzą latający dywan.
 

 
Podpalę dla Ciebie miasto, gdy szepniesz mi do ucha i poprosisz bym pokazała Ci światło.
 

 
nastolatki wszystko robią na przekór . nie zakładają kurtki gdy jest zimno , piją alkohol gdy nie wolno . nawet facetów kochają "nie tych" .
 

 
Chciałabym Cię jutro zobaczyć. Nawet jeśli trwałoby to tylko sekundę. Wiesz ?! . ; *
 

 
- Twój tata jest cukiernikiem ?
- nie, a co słodka jestem ?
- nie, fajny pączek z Ciebie.

; )
 

 
Kolejnej nocy zaznaczyła na ścianie kreskę, zupełnie jak ludzie w więzieniu. Było ich dosyć sporo. Przeliczyła wszystkie i uśmiechnęła się lekko do siebie. - No. To już 13 noc w miesiącu, kiedy przez Ciebie nie mogę zasnąć.
 

 
a Ty, jakim słowem zastąpiłbyś swoje życie ?
 

 
[...] po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała.
 

 
- Widziałaś kiedyś miłość? - A ty? Widziałaś kiedyś małą, wredną bakterię, która sprawia, że boli cię głowa, oczy łzawią, a głowę trawi gorączka ? Wszystkie te draństwa są niewidoczne .
 

 
.` Z bandamką na głowie i łzami w oczach wykrzyczę światu , że skopię życiu dupę !
 

 
dopiero , gdy skona ostatni motyl w brzuchu i żadna łza nie narodzi się w oczach.. dopiero wtedy będę miała pewność, że przestałam Cię kochać.
 

 
na sam widok żyletki usta układają mi się w uśmiech a oczy szklą się, po chwili już siedzę rysując nowe dziary na ręce. Pomaga mi to, nie czuję bólu, czuję szczęście i ulgę gdy mogę się okaleczyć i zobaczyć przyjaciela w drzwiach, który łapiąc się za głowę próbuje mi przegadać żebym więcej tego nie robiła, ja po prostu nie potrafię przestać, a on tego nie rozumie, to tak jakbym powiedziała mu żeby przestał palić szlugi..
  • awatar Gość: Yhh .. Pamiętam moją sytuacje, byłam uzależniona od ciecia się. Kiedy wparowała moja przyjaciółka do pokoju, zabrała mi żyletkę i walneła mnie w głowę od tamtego razu zroumiałam że dla ona się naprawde o mnie martwi .. Wyrzuciłam wszystke żyletki i pinezki które miałam na tablicy korkowej. Przeszło mi po czasie . :) I naprawdę czuję się jeszcze lepiej .!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Podrzucę do góry moje płatki śniadaniowe w kształcie gwiazdek i jak będą spadać to pomyślę życzenie.
 

 
` Nie, nie będę się narzucać, jak chce to napisze `. - pomyśleli razem czekając na wiadomość .